luxusní značkové košile,košile - pánské i dámské,košile na míru,klasické a moderní Košile
Úvod >  Informace o přepravě

Informace o přepravě

Dodáváme po celém světě Stačí si koupit a užívat si prvotřídní služby, posíláme přímo do vašeho domova.

2. Vaše platba bude zpracována po uplynutí doby zpracování, 1-4 dny po schůzce, vaše číslo sledování, je-li k dispozici. Zboží závisí na hmotnosti vaší položky a cíle. Účtujeme více peněz zákazníkům s méně zbožím.

3. Poskytujeme pojištění lodní dopravy k ochraně vašeho obalu před ztracenými nebo poškozenými předměty. Chcete-li nahlásit problém, pomůžeme vám vyřešit váš problém včas.

4. Přenos lodí trvá přibližně 7-25 pracovních dnů, než dosáhnete destinací na světě. Jedná se však o regionální rozdíly, které nemůžeme ovládat, a proto žádáme naše zákazníky, aby byli trpěliví.

a) Zákazníci v USA, Kanadě a Austrálii trvají přibližně 7-14 dní.
b) Potřebujete 7-25 pracovních dnů ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii, Španělsku a většině ostatních evropských zemí.
C). Pro zákazníky z Jižní Ameriky to může trvat 15 až 30 dní.
D). U jiných zemí může trvat 15-25 dní.

5. Pro standardní přepravu obvykle trvá 6-10 dní, než se dostanete do většiny cílových zemí. Sledovací číslo je obvykle jeden až dva dny po každém dodacím místě a zásilku odesíláme ke sledování. V některých případech mohou dojít k mírným zpožděním a mohou být zjištěny příslušným obalovým materiálem námořní společnosti. Je to mimo naši kontrolu, proto žádáme naše zákazníky, aby byli trpěliví.

6. Pro rychlé dodání zásilky DHL, UPR nebo jiných plavidel, podle vaší polohy pro urychlení přepravy trvá doručení 3-7 dní.

Dávej pozor:
Jaké je trvání projektu?

Po obdržení objednávky každá položka předá přísnou kontrolu kvality, aby byla zajištěna kvalita výrobku. Vezměte prosím na vědomí, že různé položky podléhají různým časům zpracování. Za normálních podmínek je průměrná doba zpracování 4 dny (přibližně). V závislosti na provozu projektu. U malých objednávek, od 2 do 7 dnů léčby, mnozí vyžadují léčbu 3 až 7 pracovních dnů.

1. Dlouhé a delší vzdálenosti, čas a standardní doprava a čas ovlivňují Hongkong.

zpět
©2019 Copyright .
luxusní značkové košile | košile - pánské i dámské | košile na míru -- www.jedlaplast.cz